Strona główna » województwo małopolskie » powiat oświęcimski

Ulice katalog - powiat oświęcimski, województwo małopolskie

Centrum administracyjne

  • Oświęcim

Ulice w powiat oświęcimski

  • Władysława Kiełbasy
    pochylnia
  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 2

  • 25 Stycznia
  • 26 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Adolfin
  • Aeja Wojska Polskiego
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja 1 Maja
    podstawowy
  • Aleja 3 Maja
    pochylnia
  • Aleja Dworska
  • Aleja Fryderyka Chopina
  • Aleja Grunwaldzka
  • Aleja Juliusza Słowackiego
    trzeciorzędowy
  • Aleja Kasztanowa
    trzeciorzędowy
  • Aleja Ogrodowa
  • Aleja Parkowa
  • Aleja Sportowa
  • Aleja Tysiąclecia
    trzeciorzędowy
  • Aleja Wojska Polskiego
    trzeciorzędowy
  • Aleja Władysława Bartoszewskiego
    pochylnia
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Orłowskiego
  • Altanowa
  • Ambrożego Grabowskiego
  • Andrychowska
    wtórny
  • Andrzeja Nideckiego
    trzeciorzędowy
  • Andrzeja Struga
  • Anny Chrostek
  • Armii Krajowej
  • Artura Grottgera
  • Astrów
  • Azaliowa
  • B

  • Babicka
  • Bagienna
  • Balony
  • Bartosza Głowackiego
  • Bartłomieja Chowańca
  • Baty
  • Baściki
  • Bór
  • Berka Joselewicza
  • Beskidzka
    trzeciorzędowy
  • bez nazwy
    pochylnia
  • bez nazwy (droga prywatna)
    pochylnia
  • bez nazwy (droga prywatna) - zakaz wjazdu
    pochylnia
  • Biała
    trzeciorzędowy
  • Bielańska
  • Bieleckiego
  • Bielska
    trzeciorzędowy
  • Blich
  • Bliska
  • Boconek
  • Boczna
  • Boczna Kleparz
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bojowników Ruchu Oporu
  • Bolesława Chrobrego
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Leśmiana
  • Bolesława Prusa
  • Bolesława Wstydliwego
  • Borkowa
  • Borowa
  • Borowiec
  • Borowskiego
    trzeciorzędowy
  • Borska
    trzeciorzędowy
  • Bożej Męki
  • Brama B
    bus_stop
  • Bratków
  • Bronisława Czecha
  • Browarna
    trzeciorzędowy
  • Brzezina
  • Brzozowa
  • Budowlanych
  • Budy
  • Bugaj
  • Bugajska
    trzeciorzędowy
  • Bukowa
  • Bukowiecka
  • Bulowska
  • Bulwary
  • Bzowa
  • Błogosławionej Siostry Faustyny
  • Błonie
  • Błękitna
    tor
  • C

  • Cegielniana
  • Ceglana
    trzeciorzędowy
  • Centralna
    trzeciorzędowy
  • Chemików
    podstawowy
  • Chmielna
  • Chodniki
  • Chropań
  • Chrzanowska
    wtórny
  • Ciasna
  • Cicha
    pochylnia
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Cyklamenów
  • Cynkowa
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
    pochylnia
  • Czajki
  • Czaniecka
  • Czarcza
    trzeciorzędowy
  • Czarna
  • Czarniecka
  • Czarny Las
  • Czereśniowa
  • Czernichowska
  • Czworaki
  • D

  • Daleka
    pochylnia
  • Diamentowa
  • Do Kopca
    tor
  • Do Koła
  • Do Lasku
    tor
  • Do Pomnika
  • Dobra
  • Dogodna
  • Dojazdowa
  • Dolina Karpia
    pochylnia
  • Dolina Skawy
  • Doły
  • Droga planowana
    proposed
  • Droga Współpracy Regionalnej
    wtórny
  • Duże Doły
  • Dworcowa
    trzeciorzędowy
  • Dworska
  • Dymitra Mendelejewa
  • Działkowa
  • Dziedziniec wewnętrznego więzienia
    pieszy
  • Długa
    podstawowy
  • Dąbki
  • Dąbrówki
  • Dąbrowy
  • Dębina
  • Dębowa
  • E

  • Edmunda Wilkosza
  • Edukacyjna
  • Ekologiczna
    pochylnia
  • Elizy Orzeszkowej
    trzeciorzędowy
  • Eugeniusza Kalicińskiego
  • Eugeniusza Szustera
  • Ewy Szelburg-Zarembiny
  • F

  • Fabryczna
  • Fabryczna-Boczna
  • Faracka
  • Figulowska
  • Flisaków
  • Floriańska
  • Folwarczna
  • Folwark
    pochylnia
  • Franciszka Drobniaka
  • Franciszka Stefczyka
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Franciszkańska
    pochylnia
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gabrieli Zapolskiej
  • Gaj
  • Gajowa
  • Galla Anonima
  • Garbarska
  • Gałczyńskiego
  • Górka
  • Górki
  • Górnicza
  • Górzysta
  • gen. Milana-Kamskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Generała Jarosława Dąbrowskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Józefa Hallera
  • Generała Kazimierza Sosnkowskiego
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Tadeusza Kościuszki
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gimnazjalna
  • Golcowiec
  • Gorzowska
    trzeciorzędowy
  • Gospodarcza
  • Gospodarska
  • Gołębia
  • Gościnna
  • Grabina
  • Grabowa
  • Grabowiecka
    pochylnia
  • Granica
  • Graniczna
    construction
  • Greglów
    trzeciorzędowy
  • Grobelna
  • Groblowa
  • Grodowa
  • Grojecka
    pochylnia
  • Grottgerówka
    trzeciorzędowy

Miejsca

Miasta

  • Brzeszcze
  • Chełmek
  • Kęty
  • Oświęcim
  • Zator

Miasteczka

  • Babice
  • Bielany
  • Bobrek
  • Broszkowice
  • Brzezinka
  • Buk
  • Bulowice
  • Dwory Drugie
  • Gorzów
  • Graboszyce
  • Grodzisko
  • Grojec
  • Głębowice
  • Harmęże
  • Jawiszowice
  • Kańczuga
  • Kuskowizna
  • Las
  • Laskowa
  • Latonka
  • Malec
  • Nowa Wieś
  • Osiek
  • Palczowice
  • Pasternik
  • Piotrowice
  • Podlesie
  • Podolsze
  • Polanka Wielka
  • Poręba Wielka
  • Przecieszyn
  • Przeciszów
  • Pławy
  • Rajsko
  • Rudze
  • Rzepowskie
  • Skidziń
  • Smolice
  • Stawy Monowskie
  • Trzebieńczyce
  • Wilcze Doły
  • Wilczkowice
  • Witkowice
  • Włosienica
  • Zaborze
  • Zasole
  • Łazy
  • Łowiczki
  • Łęki

Wsie

  • Adolfin
  • Babin
  • Bagno
  • Balusie
  • Baranizna
  • Bobrek Dolny
  • Bobrek Górny
  • Boconek
  • Bugaj
  • Bulowice Dolne
  • Bulowice Górne
  • Burdel
  • Capia Górka
  • Cegielnia
  • Chałupy
  • Chybiny
  • Czajki
  • Czarcza
  • Czerna
  • Czerwonka
  • Czerwonki
  • Dalachowice
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Do Buku
  • Dolna Północna
  • Dolna Wieś
  • Dolny Gościniec
  • Dolny Gościniec
  • Dominówka
  • Dzióbczyzna
  • Dąbrowy-Gaj
  • Dębina
  • Folwark
  • Fronizna
  • Gabrysizna
  • Gadziniec
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Górówka
  • Górki
  • Górki
  • Górna Wieś
  • Górna Wieś
  • Górny Gościniec
  • Gościniec Górny
  • Gościniec Środkowy
  • Grabie Drugie
  • Grabie Pierwsze
  • Granica
  • Granica Głębowska
  • Granica Malecka
  • Granica Osiecka
  • Granica Polańska
  • Granica Porębska
  • Granice
  • Granice Głębowskie
  • Grzybiące
  • Hajduga
  • Hajduga
  • Hektary
  • Hemplówka
  • Hukowiec
  • Janowiec
  • Jaźnik
  • Jezioro
  • Kacza
  • Kanada
  • Kasia
  • Kleparz
  • Kobylec
  • Kolonia
  • Kopanki
  • Korea
  • Kraj
  • Krzaki
  • Krzyżówka
  • Księża Wieś
  • Kąt
  • Kąty
  • Kąty
  • Las
  • Lipówka
  • Lipowa
  • Lipowiec
  • Machnaty
  • Maciążyzna
  • Majcherowiec
  • Majer
  • Makuchówka
  • Małowy
  • Mały Czaniec
  • Mały Malec
  • Maśloch
  • Morga Druga

Powiaty

  • Auschwitz III (Monowitz)
  • Borowiec
  • Bugaj
  • Chropań
  • Chyrdzie
  • Czernichów
  • Dalachowice
  • Dąbrowa
  • Grójecka Górka
  • Hangary do przechowywania ziemniaków
  • Jakubówka
  • Kfz-Abstellplatz
  • Kmiecie
  • Kurniki
  • Lachetówka
  • Lagerkommandantur/SS-Kaserne
  • Lesisko
  • Leśniczówka
  • Magazyn rzeczy zagrabionych pomordowanym "Kanada II"
  • Na Kępie
  • Obrocznia
  • Odnoga
  • Półka
  • Plac Pokoju
  • Plac Rybny
  • Pod Kopcem
  • Pod Napłotkami
  • Pod Wykrętem
  • Podlesie
  • Podlesko
  • Podstawie
  • Polanka Dolna
  • Przedzieleń
  • Przedzieleń
  • Przedzielin
  • Rudki
  • Sikora
  • Skotnica
  • Sośnina
  • Stos całopalny
  • Studziennik
  • Tarniówka
  • Wykopaniska
  • Włosienica Dolna
  • Za Jazem
  • Zaborski Las
  • Zadworze
  • Zapłocie
  • Żabie Miasto

Peryferie

  • Monowice
  • Stare Stawy

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat oświęcimski
mieszkańcy155040
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1213
typgranica
vehicle_plate_codeKOS
websitehttps://www.powiat.oswiecim.pl/
wikidataQ1147618
wikipediapl:Powiat oświęcimski