Strona główna » województwo zachodniopomorskie » powiat myśliborski

Ulice katalog - powiat myśliborski, województwo zachodniopomorskie

Centrum administracyjne

  • Myślibórz

Ulice w powiat myśliborski

  • 1

  • 1 Maja
    podstawowy
  • 11 Listopada
  • 3

  • 31 Stycznia
    wtórny
  • 7

  • 700-lecia
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Akacjowa
  • aleja 1 Maja
    wtórny
  • Aleja Jabłonkowa
  • Aleksandra Fredry
  • Armii Krajowej
  • Armii Polskiej
  • Artylerzystów
  • B

  • Barlinecka
    trzeciorzędowy
  • Bałtycka
  • Boczna
  • Bohaterów Warszawy
    podstawowy
  • Bohaterów Września
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Śmiałego
  • Brukowa
  • Brzozowa
  • Budowa Obwodnicy Myśliborza
    construction
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • C

  • Cegielniana
  • Celna
    trzeciorzędowy
  • Chabrowa
  • Chmielna
  • Chojeńska
    trzeciorzędowy
  • Cienista
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czereśniowa
  • D

  • Danuty Siedzikówny
  • Dargomyska
    wtórny
  • Demokracji
  • Diamentowa
  • dojazd pożarowy 10
    tor
  • dojazd pożarowy 14
    tor
  • dojazd pożarowy 17
    tor
  • dojazd pożarowy 18
    tor
  • dojazd pożarowy 19
  • dojazd pożarowy 2
    tor
  • dojazd pożarowy 21
  • dojazd pożarowy 23
    tor
  • dojazd pożarowy 24
    tor
  • dojazd pożarowy 25
    tor
  • dojazd pożarowy 3
    tor
  • dojazd pożarowy 4
    tor
  • dojazd pożarowy 5
    tor
  • dojazd pożarowy 7
    tor
  • dojazd pożarowy 8
    tor
  • dojazd pożarowy 9
    tor
  • Domańskiego
  • droga mocno zarośnięta
    sposób
  • Droga wewnętrzna szpitala
    pochylnia
  • Droga Wężowa
  • Droga Zielona
  • Dworcowa
    construction
  • Działkowa
  • Dzicze
  • Długa
  • Dąbrówki
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fabryczna
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Górna
    tor
  • Gdańska
  • Gorzowska
    wtórny
  • Grodzka
  • Grunwaldzka
  • Grzybowa
  • Gwiaździsta
  • Głazów - Sulimierz
    proposed
  • H

  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hołdownicza
  • I

  • I Armii
  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • J

  • Jabłoniowa
    pochylnia
  • Jana Baczewskiego
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Matejki
  • Jana Papugi
  • Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Jasna
  • Jaśminowa
  • Józefa Mireckiego
  • Józefa Piłsudskiego
  • Józefa Wybickiego
  • Jesienna
    tor
  • Jeziorna
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • Juranda
  • K

  • Kaliny
  • Kamienna
  • Kasztanowa
  • Kaszubska
  • Kazimierza Odnowiciela
  • Kazimierza Pułaskiego
    pochylnia
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolegiacka
  • Kolejowa
  • Kombatantów
    trzeciorzędowy
  • Kostrzyńska
    podstawowy
  • Kosynierów
    wtórny
  • Kozia
  • Kołobrzeska
  • Kościelna
  • Królewiecka
    podstawowy
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Kręta
  • Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Księdza Michała Sopoćki
  • Kwiatowa
  • L

  • Letnia
  • Leśna
    trzeciorzędowy
  • Lipiańska
  • Lipowa
  • Ludwika Waryńskiego
    pochylnia
  • Lutyków
  • M

  • Majowa
    pochylnia
  • Makowa
  • Malborska
  • Marcinkowskiego
  • Mariacka
  • Marii Dąbrowskiej
    chodnik
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Mała
  • Mieczysława Niedziałkowskiego
  • Mieszka I
    trzeciorzędowy
  • Migdałowa
  • Mikołaja Kopernika
    trzeciorzędowy
  • Miodowa
  • Miła
  • Morelowa
  • Myśliborska
    trzeciorzędowy
  • Młyńska
  • N

  • Niepodległości
    trzeciorzędowy
  • Nizinna
  • O

  • Obodrytów
  • Obrońców Pokoju
  • Odrzańska
  • Ofiar Katynia
  • Ogrodowa
  • Okrętowa
  • Okrężna
  • Orla
  • Osadników
  • Osiedle Jaśminowe
  • Osiedle Piastów
  • Osiedle Powstańców Wielkopolskich
  • Osiedle Słowiańskie
  • Osiedle XX-lecia
  • Owocowa
    trzeciorzędowy
  • P

  • Parkowa
    pieszy
  • Północna
  • Perłowa
  • Pełczycka
    trzeciorzędowy
  • Piaseczna
  • Piasta
  • Pionierów
  • plac Bankowy
    wtórny
  • Plac Jedności Narodowej
    trzeciorzędowy
  • Plac Konstytucji 3 Maja
    wtórny
  • Plac Zwycięstwa
  • Plac Świętego Floriana
  • Planty
    pochylnia
  • Podgórna
    trzeciorzędowy
  • Podwale
  • Pogodna
    pochylnia
  • Polana Lecha
  • Polna
  • Pomorska
  • Poniatowskiego
  • Poprzeczna
  • Poziomkowa
  • Poznańska
    podstawowy
  • Prosta
  • Prusiec
  • Przedmieście Kostrzyńskie
  • Przemysłowa
  • Przy Stawie
  • Pyrzycka
    trzeciorzędowy
  • Pługowa
  • R

  • Racławicka
  • Radosna
  • Ratuszowa
  • Różana
  • Rolna
  • Rolnicza

Miejsca

Miasta

  • Barlinek
  • Dębno
  • Myślibórz

Miasteczka

  • Barnówko
  • Bogusław
  • Boleszkowice
  • Brunki
  • Chlewice
  • Chocień
  • Chwarszczany
  • Chłopowo
  • Cychry
  • Czółnów
  • Czerników
  • Czyżykowo
  • Dalsze
  • Dargomyśl
  • Derczewo
  • Dolsk
  • Dyszno
  • Dziedzice
  • Dzikówko
  • Dzikowo
  • Dąbrowa
  • Giżyn
  • Golczew
  • Golenice
  • Golin
  • Gryżyno
  • Grzybno Kolonia
  • Grzymiradz
  • Gudzisz
  • Głazów
  • Janowo
  • Jaromierki
  • Jezierzyce
  • Juncewo
  • Kaleńsko
  • Karsko
  • Kierzków
  • Kinice
  • Klicko
  • Kolonia Myśliborzyce
  • Kornatka
  • Krusze
  • Kruszwin
  • Krześnica
  • Krzynka
  • Krężelin
  • Lipin
  • Listomie
  • Lutówko
  • Luśno
  • Moczkowo
  • Moczydło
  • Moskowo
  • Mostkowo
  • Mostno
  • Myśliborzyce
  • Młyniska
  • Mączlino
  • Namyślin
  • Nawrocko
  • Niepołcko
  • Nierybno
  • Nowogródek Pomorski
  • Oborzany
  • Okunie
  • Osina
  • Ostrowiec
  • Otanów
  • Pacynowo
  • Parzeńsko
  • Pniów
  • Podgórze
  • Porzecze
  • Prądnik
  • Pszczelnik
  • Pustać
  • Płonno
  • Radzicz
  • Rataje
  • Rów
  • Równo
  • Różańsko
  • Reczyce
  • Renice
  • Rościn
  • Rychnów
  • Sarbinowo
  • Sarbinowo
  • Sitno
  • Smólsko
  • Smolary
  • Smolnica
  • Sobienice
  • Somin
  • Spalonka
  • Stara Dziedzina
  • Stawno
  • Straszym
  • Strąpie
  • Suchlica
  • Sulimierz

Wsie

  • Boleszkowice-Wybudowa
  • Borówno
  • Bucze
  • Choszczówko
  • Czarnolas
  • Dzierzgów
  • Friedrichsfelde
  • Górne Lawy
  • Giżyn-Osada
  • Golenicki Młyn
  • Goryń
  • Grażyno
  • Grzybno
  • Hajnówka
  • Iłowo
  • Jarząbki
  • Jezierzyska
  • Kabatka
  • Karlin
  • Klepin
  • Kocioł
  • Kolonia Nowogródek Pomorski
  • Krynica
  • Kryń
  • Krzepinek
  • Krześnica Kolonia
  • Laskówko
  • Lutowo
  • Milicz
  • Namyślin-Tartak
  • Nawojczyn
  • Nowa Dziedzina
  • Nowe Kinice
  • Okno
  • Ożar
  • Pachocino
  • Piołunek
  • Pluty
  • Podławie
  • Podłążek
  • Przylaszczka
  • Przymiarki
  • Przymiarki
  • Prądno
  • Płośno
  • Rówienko
  • Rokitno
  • Rościnko
  • Sarbiki
  • Sicienko
  • Sołacz
  • Straszyn
  • Strzelnik
  • Sucha
  • Sulisław
  • Szypuły
  • Słonki
  • Sądkowo
  • Turze
  • Uklejka
  • Wielopole
  • Wierutno
  • Wilcze
  • Wilkowo
  • Więcław
  • Więcław
  • Wydmuchy
  • Wysoka-Wybudowa
  • Wyszyna
  • Zgnilec
  • Ławin
  • Łazy

Powiaty

  • Chłopówko
  • Karlsfelde
  • Nowiny
  • Prostki
  • Zieleniec

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat myśliborski
mieszkańcy67698
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc3210
typgranica
vehicle_plate_codeZMY
websitehttps://www.powiatmysliborski.pl/
wikidataQ558403
wikipediapl:Powiat myśliborski