Strona główna » województwo małopolskie » powiat myślenicki

Ulice katalog - powiat myślenicki, województwo małopolskie

Centrum administracyjne

  • Myślenice

Ulice w powiat myślenicki

  • 1

  • 1 Maja
    wtórny
  • 11 Listopada
    wtórny
  • 2

  • 21 Stycznia
    trzeciorzędowy
  • 24 Lipca
  • 3

  • 3 Maja
    trzeciorzędowy
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
    pochylnia
  • Andrzeja Średniawskiego
  • Anieli Salawy
    trzeciorzędowy
  • Armii Krajowej
  • Azaliowa
    pochylnia
  • B

  • Berka Joselewicza
  • Bieżanów
  • Biskupia
  • Blakówka
    tor
  • Boczna
  • Brzeg
  • Brzozowa
  • Budowlanych
    pochylnia
  • Bukowa
  • Burmistrza Andrzeja Marka
  • C

  • Cegielniana
  • Centralna
    wtórny
  • Chełm
  • Cicha
    pochylnia
  • Cichy Kącik
  • Ciąg Księżnej Augusty Montleart
    sposób
  • Czarnoleska
  • Czarny Las
    pochylnia
  • Czerwona Góra
  • D

  • Do grotki
    sposób
  • Do Kamienia
    sposób
  • Dobczycka
    pochylnia
  • Dobra
  • Dojazdowa
    pochylnia
  • Dolna
  • Drogowców
  • Dworska
  • Długa
    pochylnia
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • G

  • Gajowa
  • Galicyjska
    trzeciorzędowy
  • Galla Anonima
  • Garncarska
  • Góra Jałowcowa
  • Górna
  • Górska
    pochylnia
  • Generała Henryka Dąbrowskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Józefa Bema
    pochylnia
  • Generała Józefa Wybickiego
  • Generała Karola Kniaziewicza
    trzeciorzędowy
  • Generała Leopolda Okulickiego
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Tadeusza Kościuszki
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Grabowa
  • Graniczna
  • H

  • Henryka Jordana
    trzeciorzędowy
  • Henryka Sienkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Hipolita Cegielskiego
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • J

  • Jabłoniowa
  • Jagiellońska
  • Jagodowa
  • Jana Długosza
  • Jana III Sobieskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Kasprowicza
    trzeciorzędowy
  • Jana Kilińskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Jana Sobieskiego
  • Jasna
  • Jałowcowa
  • Józefa Dominika
  • Józefa Fijałkowskiego
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Klakurki
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jodłowa
  • Jordana
  • Jordana Spytka
  • Juliusza Słowackiego
    trzeciorzędowy
  • K

  • Kalinowa
  • Kamieniec
  • Kamionka
    trzeciorzędowy
  • Kapitana Stanisława Stanaszka
  • Karczmiskowa Rola
    pochylnia
  • Kasztanowa
    pochylnia
  • Kasztelana Dobka
  • Kawęciny
    trzeciorzędowy
  • Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • Kazimierza Wielkiego
  • Kobielnik
  • Kolonia
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Kornela Ujejskiego
    pochylnia
  • Korona zapory
    chodnik
  • Kowalska
  • Kościelna
  • Krajobrazowa
  • Krakowska
    podstawowy
  • Królewska
    trzeciorzędowy
  • Królowej Jadwigi
  • Królowej Kingi
  • Krótka
  • Krolewska Droga
  • Kręta
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
    trzeciorzędowy
  • Księdza Jana Przytockiego
    trzeciorzędowy
  • Księdza Wojciecha Brandysiewicza
  • Księża Droga
  • Kwiatowa
  • L

  • Laskowa
    pochylnia
  • Legionów
  • Leśna
  • Lipowa
    trzeciorzędowy
  • Lubomirskich
  • Ludwika Solskiego
  • M

  • Malinowa
  • Marii Konopnickiej
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • Marwin
    trzeciorzędowy
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
    trzeciorzędowy
  • Miłogoszcz
  • Modrzewiowa
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • Myślenicka
    trzeciorzędowy
  • Myśliwska
  • Młyńska
    pochylnia
  • N

  • Na Bazę
  • Na Granicy
  • Na Grobli
  • Na Oblasek
  • Na Wzgórzu
  • Na Węgry
  • Nad Zalewem
  • Niepodległości
    trzeciorzędowy
  • Nowowiejska
  • O

  • Obwodnica Dobczyc
    wtórny
  • Obwodowa
    wtórny
  • Ogrodowa
  • Osiedle Jagiellońskie
  • Osiedle Piastowskie
  • Osiedle Tysiąclecia
  • Osiedle Zielona
  • Osuwisko - droga zamknięta
  • P

  • Pakuz
  • Panciawa
  • Parkowa
    trzeciorzędowy
  • Partyzantów
  • Piastów
  • Piastowska
  • Piotra Skargi
    pieszy
  • Plac Zgody
    trzeciorzędowy
  • Podgórska
    pochylnia
  • Podlesie
  • Podpułkownika Jana Dunin-Brzezińskiego
  • Pogodna
  • Polna
  • Prosta
    pochylnia
  • Przedbronie
  • Przemysłowa
  • Ptasznica
  • R

  • Rajmunda Bergela
  • Rajska
  • Różana
  • Rolnicza
  • Romualda Traugutta
  • Rondo imienia marszałka Marka Nawary
    trzeciorzędowy
  • Rondo imienia Tadeusza Piekarza
    wtórny
  • Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
    wtórny
  • Rondo Starosty Stanisława Chorobika
    trzeciorzędowy
  • Rykały
  • Rynek
    trzeciorzędowy
  • Rzemieślnicza
  • Rzeźnicza
    trzeciorzędowy
  • S

  • Senatorska
  • Skalna
  • Skomielna Biała
  • Skrzynecka
    trzeciorzędowy
  • Smereczyńskiego
  • Smyków
    pochylnia
  • Solidarności
  • Sosnowa
    pochylnia
  • Spacerowa
  • Spokojna
    pochylnia
  • Sportowa
  • Spytka Jordana
  • Srokówka
    pochylnia
  • Stadnicka
    trzeciorzędowy
  • Stanisława Pardyaka
  • Starcówka
  • Stare Miasto
  • Staropolska
    pochylnia
  • Starowiejska
  • Stawowa
    pochylnia

Miejsca

Miasta

  • Dobczyce
  • Myślenice
  • Sułkowice

Miasteczka

  • Biertowice
  • Bieńkowice
  • Bogdanówka
  • Bojańczyce
  • Borzęta
  • Brzezowa
  • Brzączowice
  • Bysina
  • Bęczarka
  • Czasław
  • Czechówka
  • Droginia
  • Dziekanowice
  • Dąbie
  • Glichów
  • Gruszów
  • Głogoczów
  • Harbutowice
  • Jasienica
  • Jawornik
  • Kawec
  • Kobielnik
  • Komorniki
  • Kornatka
  • Krzczonów
  • Krzeczów
  • Krzesławice
  • Krzyszkowice
  • Krzywaczka
  • Krzyworzeka
  • Kwapinka
  • Kędzierzynka
  • Lachówka
  • Lipnik
  • Lubień
  • Mierzeń
  • Niezdów
  • Nowa Wieś
  • Osieczany
  • Pcim
  • Polanka
  • Poręba
  • Poznachowice Dolne
  • Poznachowice Górne
  • Raciechowice
  • Rudnik
  • Rudnik
  • Sawa
  • Siepraw
  • Sieraków
  • Skomielna Biała
  • Skomielna Czarna
  • Skrzynka
  • Stadniki
  • Stojowice
  • Stróża
  • Tenczyn
  • Tokarnia
  • Trzebunia
  • Trzemeśnia
  • Wierzbanowa
  • Wiśniowa
  • Więciórka
  • Węglówka
  • Zabrzegi
  • Zakliczyn
  • Zarębki
  • Zasań
  • Zawada
  • Zawadka
  • Zegartowice
  • Łyczanka
  • Łęki
  • Żerosławice

Wsie

  • Adamcowa
  • Aniołówka
  • Aspulówka
  • Babia Góra
  • Bajakowa
  • Bajerówka
  • Balczakowa
  • Balinkowa
  • Balizakowa
  • Balowo
  • Banach
  • Banasiówka
  • Banasiówka
  • Bania
  • Bania
  • Banowice
  • Baranówka
  • Bargłówka
  • Bargłówka
  • Bargłowa
  • Barnasiówka
  • Bartosza
  • Batorówka
  • Bałasowa
  • Bór
  • Bednarzówka
  • Bednarzówka
  • Betlejem
  • Betlejem
  • Biedroniowa
  • Bielany
  • Bierówki
  • Bierzanów
  • Bieńkowo
  • Bigórzówka
  • Bigorzówka
  • Blakówka
  • Blech
  • Bochniowa
  • Boczoniec
  • Boczowiec
  • Bodziochy
  • Bogaczówka
  • Bogdałówka
  • Bonior
  • Borkówka
  • Borsuki
  • Borutowa
  • Borzyny
  • Botkówka
  • Bronówki
  • Browarzysko
  • Bryle
  • Bryle
  • Bryle
  • Brzeg
  • Brzeg
  • Brzeg
  • Brzeg
  • Brzeg
  • Brzeg
  • Brzeg
  • Brzeg
  • Brzegi
  • Brzegi
  • Brzegi
  • Brzegi
  • Brzegi
  • Brzezie
  • Brzezina
  • Brzeziny
  • Brzeziny
  • Brzeziny
  • Brzeżki
  • Budziaki
  • Budzoniówka
  • Bugaj
  • Bugaje
  • Bukówka
  • Bukowina
  • Bukownik
  • Bulina
  • Buniorówka
  • Burdak
  • Burdelówka
  • Burdelówka
  • Burdele
  • Burletka
  • Burmistrzowa
  • Burtanowa
  • Burtanowa
  • Burzowa
  • Bułówka
  • Bylicówka
  • Bylicówka
  • Bylicówka
  • Bystroniowa
  • Bystrzyca
  • Błachutówka
  • Bąkówka
  • Bąkowo

Powiaty

  • Gaik
  • Matrosie

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat myślenicki
mieszkańcy123991
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1209
typgranica
vehicle_plate_codeKMY
websitehttp://www.myslenicki.pl/
wikidataQ959228
wikipediapl:Powiat myślenicki