Strona główna » województwo kujawsko-pomorskie » powiat mogileński

Ulice katalog - powiat mogileński, województwo kujawsko-pomorskie

Centrum administracyjne

  • Mogilno

Ulice w powiat mogileński

  • 1

  • 11 Listopada
  • 2

  • 22 Stycznia
  • 2435C
    trzeciorzędowy
  • 3

  • 3 Maja
  • 9

  • 900-lecia
    wtórny
  • A

  • Adama Asnyka
    pochylnia
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Akacjowa
  • Aleja Armii Krajowej
    ścieżka rowerowa
  • Aleja Franciszka Morawskiego
    podstawowy
  • Aleja Lipowa
  • Aleja Niepodległości
    pieszy
  • Alfonsa Olszaka
  • B

  • Barcińska
    wtórny
  • Benedykta XVI
    pochylnia
  • Benedyktyńska
    wtórny
  • Betonowa
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Braci Rólskich
    wtórny
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Bukietowa
    pochylnia
  • Bukowa
  • Bydgoska
    wtórny
  • C

  • Cegiełka
  • Centralna
    trzeciorzędowy
  • Cestryjewska
  • Cicha
  • Czesława Miłosza
  • D

  • Doktora Jakuba Cieślewicza
    trzeciorzędowy
  • droga Solidarności
    wtórny
  • Dworcowa
  • Dębowa
  • E

  • Elewatorowa
  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Szczanieckiej
  • F

  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
    pochylnia
  • Generała Stanisława Taczaka
  • Generała Władysława Andersa
  • Gimnazjalna
  • Glinki
    pochylnia
  • Grobla
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
  • Hieronima Feichta
  • Hipolita Cegielskiego
  • I

  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Krasickiego
  • Inowrocławska
    podstawowy
  • J

  • Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kausa
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Nowaka-Jeziorańskiego
  • Jana Pawła II
  • Jana z Ludziska
  • Janusza Korczaka
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jaśminowa
    pochylnia
  • Józefa Hallera
    trzeciorzędowy
  • Józefa Trzcińskiego
  • Jerzego Wojciecha Szulczewskiego
    trzeciorzędowy
  • Jesionowa
  • Jodłowa
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalinowa
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Kasztanowa
    trzeciorzędowy
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolejowa
    podstawowy
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Krótka
    pochylnia
  • Krzyżowa
  • Księdza Antoniego Kanteckiego
  • Księdza Bronisława Greinerta
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Księdza Mieczysława Brodowskiego
    pochylnia
  • Księdza Piotra Wawrzyniaka
  • Kujawska
  • Kwiatowa
    pochylnia
  • L

  • Lawendowa
  • Leona Niewiadomskiego
  • Leszka Białego
  • Leśna
  • Leśnych Skrzatów
  • Lipowa
  • M

  • Macieja Rataja
  • Magazynowa
  • Makowa
    tor
  • Malinowa
  • Mariana Mrugowskiego
    pochylnia
  • Marii Curie-Skłodowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Michelsona
    podstawowy
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miradzka
    trzeciorzędowy
  • Misia Uszatka
  • Modrzewiowa
  • Mogileńska
    wtórny
  • Morelowa
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • N

  • Niezłomnych
    trzeciorzędowy
  • O

  • Obrońców Mogilna
  • Ofiar Katynia
  • Ogrodowa
  • Okole
  • Osiedle Piastowskie
  • P

  • Padniewska
  • Parkowa
  • Pałucka
    trzeciorzędowy
  • Piastowska
  • Piekarska
  • Plac Ignacego Daszyńskiego
    podstawowy
  • Plac Wolności
    wtórny
  • Plac Świętego Wojciecha
  • Plac Świętokrzyski
    wtórny
  • Podgórna
  • Poległych Bohaterów
    wtórny
  • Polna
  • Powstania Wielkopolskiego
    podstawowy
  • Powstańców Wielkopolskich
  • Poznańska
    wtórny
  • Profesora Czesława Łuczaka
  • Przemysłowa
  • Przesmyk
  • R

  • Raj
  • rondo Generała Józefa Dowbor-Muśnickiego
    wtórny
  • Rynek
  • Rzemieślnicza
  • S

  • Sezamkowa
  • Sierotki Marysi
  • Sosnowa
    pochylnia
  • Spichrzowa
  • Sportowa
  • Stanisława Lema
    pochylnia
  • Stanisława Moniuszki
  • Stanisława Staszica
  • Stefana Grota-Roweckiego
  • Stefana Żeromskiego
  • Styczniowa
  • Szeroka
  • Szkolna
    trzeciorzędowy
  • Słoneczna
  • Sądowa
    wtórny
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
    trzeciorzędowy
  • Topolowa
  • Towarowa
  • Tysiąclecia
  • U

  • Ustronie
  • W

  • Wapienna
  • Wesoła
  • Wierzbowa
    pochylnia
  • Wiktorowska
    trzeciorzędowy
  • Wincentego Witosa
    wtórny
  • Wiosenna
  • Wisławy Szymborskiej
    pochylnia
  • Wiśniowa
  • Wodna
  • Wolności
  • Wybudowanie
  • Władysława Ciesielskiego
  • Władysława Jagiełły
    wtórny
  • Władysława Stanisława Reymonta
  • Wąska
  • Z

  • Zacisze
  • Zbożowa
    pochylnia
  • Zygmunta Zakrzewskiego
  • Ł

  • Łąkowa
  • Ś

  • Ścianki
  • Ślusarska
  • Śniadeckich
  • Świerkówiec
  • Świerkowa
    trzeciorzędowy
  • Świętego Andrzeja
  • Świętego Ducha
    wtórny
  • Świętego Jakuba
  • Świętego Jana Bosko
  • Świętej Anny
  • Ż

  • Żnińska
    trzeciorzędowy

Miejsca

Miasta

  • Mogilno
  • Strzelno

Miasteczka

  • Baba
  • Berlinek
  • Białe Błota
  • Białotul
  • Bielice
  • Bożejewice
  • Broniewiczki
  • Bronisław
  • Budy
  • Bystrzyca
  • Bławaty
  • Bąbowo
  • Chabsko
  • Chałupska
  • Ciechrz
  • Ciencisko
  • Czarnotul
  • Czerniak
  • Dobsko
  • Dzierzążno
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Dębno
  • Gaj
  • Górki
  • Golejewo
  • Goryszewo
  • Gozdanin
  • Gozdawa
  • Głęboczek
  • Gębice
  • Huta Padniewska
  • Huta Palędzka
  • Izdby
  • Józefowo
  • Jeziora Wielkie
  • Jeziorki
  • Kamionek
  • Kijewice
  • Kopczyn
  • Kołodziejewko
  • Kościeszki
  • Kożuszkowo
  • Krzekotowo
  • Krzywe Kolano
  • Książ
  • Kunowo
  • Kuśnierz
  • Kwieciszewo
  • Kątno
  • Lenartowo
  • Lubieszewo
  • Lubstówek
  • Marcinkowo
  • Markowice
  • Mielenko
  • Mielno
  • Mierucin
  • Mierucin
  • Mierucinek
  • Miradz
  • Mirosławice
  • Mokre
  • Młynice
  • Młyny
  • Niemojewko
  • Niestronno
  • Nowa Wieś
  • Nożyczyn
  • Olsza
  • Ostrowo
  • Padniewko
  • Padniewo
  • Palędzie Dolne
  • Palędzie Kościelne
  • Parlin
  • Parlinek
  • Pomiany
  • Popielary
  • Procyń
  • Proszyska
  • Przyjezierze
  • Przyjma
  • Płaczkówko
  • Ratowo
  • Rzadkwin
  • Rzeszyn
  • Rzeszynek
  • Sadowiec
  • Siedlimowo
  • Siemionki
  • Sierakowo
  • Skrzeszewo
  • Starczewo
  • Stawiska
  • Stodólno
  • Stodoły
  • Strzelce
  • Strzelno Klasztorne
  • Sucharzewo
  • Szczeglin

Wsie

  • Bartodziejewice
  • Błonie
  • Chwałowo
  • Czaganiec
  • Duże Huby
  • Dwie Tonie
  • Dąbek
  • Gaj
  • Gać
  • Glinki
  • Gociwie
  • Głęboczek Mały
  • Głęboczek Wielki
  • Gębice-Wybudowanie
  • Huba Parlińska
  • Huby Niestrońskie
  • Huby Padniewkowskie
  • Huby Parlińskie
  • Huby pod Lasem
  • Huby Rzadkwińskie
  • Iskra
  • Janowo
  • Jeziorki-Wybudowanie
  • Jonasowo
  • Kawka
  • Klapkowo
  • Kopanie
  • Kotkowo
  • Krzekotówko
  • Krzyżanna
  • Kurzebiela
  • Kwieciszewo-Wybudowanie
  • Laskowo
  • Młynek
  • Niedźwiedzi Kierz
  • Nowe Krzywe Kolano
  • Nowy Młyn
  • Nowy Wszedzień
  • Osiedle Dąbrowieckie
  • Osikowo
  • Parliniec
  • Pałeczka
  • Peterson
  • Poczekaj
  • Podgaj
  • Pomianki
  • Potrzymiech Rzeszynkowski
  • Potrzymiech Siemioński
  • Siedlisko
  • Sierakówek
  • Sokołowo
  • Stary Wszedzień
  • Strzelce Małe
  • Sucharzewo Drugie
  • Szczepanowo Leśne
  • Szwabówka
  • Tomaszewo
  • Trzcianek
  • Trzcionek
  • Wybudowanie Strzeleńskie
  • Wygon
  • Wypnidów
  • Ziemowity
  • Zofijówka
  • Łąkie-Wybudowanie

Powiaty

  • Pomianki
  • Potrzymionek
  • Zazdrość

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat mogileński
mieszkańcy46590
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0409
typgranica
vehicle_plate_codeCMG
websitehttp://www.powiat.mogilno.pl/
wikidataQ604053
wikipediapl:Powiat mogileński