Strona główna » województwo lubelskie » powiat kraśnicki

Ulice katalog - powiat kraśnicki, województwo lubelskie

Centrum administracyjne

  • Kraśnik

Ulice w powiat kraśnicki

  • 3

  • 3 Maja
  • 8

  • 833 (obwodnica północna Kraśnika)
    construction
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Adolfa Dygasińskiego
  • Akacjowa
    trzeciorzędowy
  • Aleja Młodości
  • Aleja Niepodległości
    trzeciorzędowy
  • Aleja Tysiąclecia
    trzeciorzędowy
  • Andrzeja Struga
    trzeciorzędowy
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bagno
  • Balladyny
  • Batalionów Chłopskich
  • Bóźniczna
  • Belgijska
  • Bojanowska
  • Bolesława Prusa
  • Bracka
  • Brzozowa
  • Budzyńska
    trzeciorzędowy
  • Błażeja Dzikowskiego
    trzeciorzędowy
  • Bęczyn
  • C

  • Cegielniana
    trzeciorzędowy
  • Ceramiczna
  • Chłodna
  • Cicha
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • D

  • DK74 (w budowie)
    construction
  • Dojazd do oczyszczalni
  • Dojazd do PSS
  • Dolna
    tor
  • Dworska
  • Dzierzkowska
    trzeciorzędowy
  • Długa
  • Dąbrowiecka
    trzeciorzędowy
  • Dębniak
    tor
  • Dębowa
  • E

  • Eligiusza Suchodolskiego
    trzeciorzędowy
  • Elizy Orzeszkowej
  • Energetyczna
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego
    trzeciorzędowy
  • F

  • Fabryczna
  • Festiwalowa
  • Filaretów
  • Francuska
  • Fryderyka Chopina
    trzeciorzędowy
  • G

  • Gabriela Narutowicza
    trzeciorzędowy
  • Gajowa
  • Garażowa
  • Górki
  • Górna
  • Generała Ryszarda Kuklińskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Władysława Sikorskiego
    trzeciorzędowy
  • Gościeradowska
    trzeciorzędowy
  • Graniczna
    trzeciorzędowy
  • Grodzka
  • Grunwaldzka
  • Głęboka
  • H

  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hermanna Gmeinera
    pochylnia
  • Hevelki
  • Hieronima Dekutowskiego "Zapory"
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • I Boczna Janowskiej
  • Ignacego Krasickiego
  • II Boczna Janowskiej
  • Inwalidów Wojennych
  • J

  • Jacka Kaczmarskiego
  • Jagiellońska
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kochanowskiego
    pochylnia
  • Jana Matejki
  • Jana Stelmaszczyka
  • Jana Styki
  • Janowska
    trzeciorzędowy
  • Jarowa
    tor
  • Jasna
  • Jaśminowa
    tor
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • Józefa Widerlika
    trzeciorzędowy
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Osterwy
  • Juliusza Słowackiego
    trzeciorzędowy
  • K

  • Kajetanówka
  • Kalinowa
    pochylnia
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Karmelowa
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Juliusza Dworaka
  • Kazimierza Jurkiewicza
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Komisji Edukacji Narodowej
  • Komunalna
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konstytucji 3 Maja
  • Konwaliowa
  • Kornela Makuszyńskiego
  • Kosin
  • Koszarowa
    trzeciorzędowy
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Krakowska
  • Krańcowa
  • Kraśnicka
    trzeciorzędowy
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krzywa
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Księdza Stanisława Zielińskiego
  • Kwiatkowicka
  • L

  • Lawendowa
  • Legionów Polskich
  • Leopolda Staffa
  • Leśna
  • Lipowa
  • Liśnicka
    trzeciorzędowy
  • Lubelska
    trzeciorzędowy
  • Ludmiłowska
  • M

  • Makowa
  • Malinowa
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Mała
  • Metalowców
  • Michała Wójtowicza
    trzeciorzędowy
  • Miedziana
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Mikulińska
  • Mikuszewskie
    trzeciorzędowy
  • Miodowa
  • Miła
    chodnik
  • Mleczarska
  • Modrzewiowa
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • Młyńska
  • N

  • Nadrzeczna
    tor
  • Nadstawna
    trzeciorzędowy
  • Niecała
  • Nowa
  • O

  • Oboźna
    trzeciorzędowy
  • Obwodowa
    trzeciorzędowy
  • Ogrodowa
  • Okopowa
  • Olejna
  • Opolska
    wtórny
  • Ordynacka
  • Orzechowa
  • Osiedle POM
  • Osiedle Słoneczne
  • Osiedlowa
  • Ostrowiecka
    podstawowy
  • P

  • Parkowa
  • Partyzantów
  • Pasieczna
  • Północna
  • Piaskowa
  • Piastowska
  • Plac 24 Pułku Ułanów
    pieszy
  • plac Ludwika Solskiego
  • plac Solskiego
    pochylnia
  • Plac Surdackiego
    pieszy
  • Plac Wolności
  • Podleska
    tor
  • Podmiejska
  • Podwalna
  • Pogodna
  • Poleśna
  • Polna
    tor
  • por. Romana Grońskiego ps. „Żbik”
  • Powstańców Styczniowych
  • Powstańców Śląskich
  • Profesora Wośko
  • Przechodnia
    trzeciorzędowy
  • Przemysłowa
    podstawowy
  • Przystanek BUS
  • R

  • Racławicka
  • Radomska
    podstawowy
  • Ratuszowa
    pieszy
  • Różana
  • Różnych
  • Rondo Pamięci Ofiar Wołynia
    trzeciorzędowy
  • Rondo Rotmistrza Pileckiego
    podstawowy
  • Roztocze
  • Rumiankowa
  • Rybna
  • Rycerska
  • Rynek
  • Rzeczycka
    trzeciorzędowy
  • S

  • S19 (w budowie do VI 2021 r.)
    construction
  • S19 obwodnica Kraśnika (w budowie)
    construction

Miejsca

Miasta

  • Annopol
  • Kraśnik
  • Urzędów

Miasteczka

  • Agatówka
  • Aleksandrów
  • Anielin
  • Baraki
  • Blinów Drugi
  • Blinów Pierwszy
  • Bliskowice
  • Boby-Kolonia
  • Boby-Księże
  • Boby-Wieś
  • Borów
  • Brzozówka
  • Brzozówka-Kolonia
  • Budki
  • Bystrzyca
  • Bęczyn
  • Cieślanki
  • Dzierzkowice-Góry
  • Dzierzkowice-Podwody
  • Dzierzkowice-Rynek
  • Dzierzkowice-Wola
  • Dzierzkowice-Zastawie
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa-Bór
  • Dąbrowa-Choiny
  • Dąbrowa-Kolonia
  • Dębina
  • Dębowiec
  • Ewunin
  • Góry
  • Góry
  • Gościeradów Plebański
  • Gościeradów Ukazowy
  • Gościeradów-Folwark
  • Gościeradów-Kolonia
  • Grabówka
  • Grabówka Ukazowa
  • Huta
  • Huta Józefów
  • Jakubowice
  • Janiszów
  • Józefin
  • Józefin
  • Karpiówka
  • Konradów
  • Kopiec
  • Kosin
  • Kowalin
  • Kozarów
  • Krzywie
  • Księżomierz
  • Księżomierz-Kolonia
  • Lasy
  • Leszczyna
  • Liśnik Duży
  • Liśnik Duży-Kolonia
  • Liśnik Mały
  • Ludmiłówka
  • Majdan Bobowski
  • Majdan Moniacki
  • Majdan-Grabina
  • Majdan-Obleszcze
  • Marianówka
  • Marynopole
  • Mikołajówka
  • Mikulin
  • Mikuszewskie
  • Mniszek
  • Moniaki
  • Natalin
  • Natalin
  • Nowy Kaczyniec
  • Nowy Rachów
  • Obroki
  • Olbięcin
  • Opoczka Mała
  • Opoka Duża
  • Opoka-Kolonia
  • Ostrów
  • Ostrów Kolonia-Góry
  • Ostrów Kolonia-Smugi
  • Ostrów-Kolonia
  • Owczarnia
  • Ośrodek-Wyżnica
  • Pasieka
  • Pasieka-Kolonia
  • Podlesie
  • Polichna
  • Popów
  • Popkowice
  • Popkowice Księże
  • Pułankowice
  • Rankowskie
  • Rudki
  • Rudnik Drugi
  • Rudnik Pierwszy
  • Rudnik Szlachecki
  • Rudnik-Kolonia
  • Rzeczyca Księża
  • Rzeczyca Ziemiańska

Wsie

  • Aleksandrów-Osada
  • Baranów
  • Bartki
  • Blinów-Kolonia
  • Budki Dolne
  • Budki Górne
  • Cegielnia
  • Chmielówka
  • Czubówka
  • Denkówka
  • Dobraczynność
  • Dołki
  • Doły
  • Doły
  • Doły Panieńskie
  • Dropiówka
  • Duża Okręglica
  • Dwór
  • Dwugajówka
  • Dziadowizna
  • Działki
  • Dziurdówka
  • Dąbrowa
  • Dębiszczyzna
  • Dębniak
  • Feliksówka
  • Folwark
  • Folwark
  • Folwark
  • Fosa
  • Góra
  • Górki
  • Góry
  • Góry
  • Góry
  • Gorzelnia
  • Gościeradów-Zastawie
  • Grabówka-Kolonia
  • Grabowy Las
  • Grobka
  • Grobla
  • Głowa Wołowa
  • Gąsiory
  • Hamówka
  • Huta
  • Józefin
  • Kajetanówka
  • Kamionka
  • Karasiówka
  • Kocudza
  • Kokoszków
  • Kolanówka
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia Budki Dolne
  • Kolonia Druga
  • Kolonia Krzywie Górne
  • Kolonia Kępa
  • Kolonia Majdan
  • Kolonia Pierwsza
  • Kolonia Podlesie
  • Kolonia Południowa
  • Kolonia Stróża Druga
  • Kolonia Stróża Pierwsza
  • Kolonia Stróża Trzecia
  • Kolonia Wysadzona
  • Kolonia Zadworze
  • Kolonia Zagórze
  • Kolonia Zalesie
  • Kopanina
  • Kopaniny
  • Kopijówka
  • Korea
  • Kozarówek
  • Krzywda
  • Księża Niwa
  • Księżomierz-Osada
  • Kurzajka
  • Kurzowola
  • Lasek
  • Leśniczówka
  • Lipno
  • Maciejówka
  • Majorat
  • Masne Doły
  • Masne Doły
  • Mazurów
  • Małe Skorczyce
  • Metelin
  • Michalin
  • Moniaki-Kolonia
  • Niedbałki
  • Niziny
  • Nowa Wieś
  • Nowin
  • Nowiny
  • Okręglica-Kolonia
  • Pańska
  • Piekło
  • Poczekajka
  • Pod Gościńcem

Powiaty

  • Dąbrowa
  • Kotówka
  • Opoczna Góra
  • Osiedle Graniczna - Południe
  • Osiedle Metalowiec
  • Osiedle Młodych
  • Osiedle Piaski
  • Osiedle Południe
  • Osiedle Słoneczne
  • Osiedle Słoneczne I
  • Osiedle Słoneczne II
  • Osiedle Widok
  • Wolski Bór
  • Świeciechów

Peryferie

  • Bojanówka
  • Budzyń
  • Kraśnik Fabryczny
  • Kwiatkowice
  • Ośrodek-Miasto
  • Północ
  • Piaski
  • Stacja Kolejowa
  • Wschód
  • Zachód
  • Zarzecze Drugie
  • Zarzecze Pierwsze

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat kraśnicki
mieszkańcy98749
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0607
typgranica
vehicle_plate_codeLKR
websitehttp://powiatkrasnicki.pl/
wikidataQ1335561
wikipediapl:Powiat kraśnicki