Strona główna » województwo lubelskie » powiat chełmski

Ulice katalog - powiat chełmski, województwo lubelskie

Centrum administracyjne

  • Chełm

Ulice w powiat chełmski

  • 1

  • 1 Maja
  • 12 (TIR)
    podstawowy
  • 15 Lipca
    trzeciorzędowy
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja Powstańców Styczniowych
    pieszy
  • Aleksandra Bałasza
  • Armii Krajowej
  • Azaliowa
  • B

  • Balladyny
  • Bartosza Głowackiego
  • Bazylany
  • Biała
  • Boczna
  • Bohaterów Powstania Styczniowego
  • Bolesława Prusa
  • Borowinowa
  • Bratkowa
  • Brzeska
    trzeciorzędowy
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bus
    pochylnia
  • Błękitna
  • C

  • Cementowa
  • Cerkiewna
  • Chabrowa
  • Chełmska
    trzeciorzędowy
  • Chojeniecka
    trzeciorzędowy
  • Chutecka
    trzeciorzędowy
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
    trzeciorzędowy
  • Czerwonego Krzyża
  • Czesława Miłosza
  • D

  • Diamentowa
    trzeciorzędowy
  • Dorohuska
    podstawowy
  • Dworcowa
  • Długa
  • Dębina
  • Dębowa
  • F

  • Fabryczna
  • Fiołkowa
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Generała Tadeusza Kościuszki
  • Gminna
    wtórny
  • Grabowiecka
    trzeciorzędowy
  • Graniczna
    pochylnia
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
  • Hiacyntowa
  • Horodelska
  • Hrubieszowska
    wtórny
  • I

  • Ignacego Rzeckiego
    pochylnia
  • J

  • Jabłoniowa
    pochylnia
  • Jacka Soplicy
  • Jagodowa
  • Jana Onufrego Zagłoby
  • Jana Pawła II
  • Jana Skrzetuskiego
  • Jarosława Dąbrowskiego
    wtórny
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Jesionowa
    trzeciorzędowy
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • Jurija Gagarina
  • K

  • Kalinowa
  • Kamienna
    trzeciorzędowy
  • Kasztanowa
    wtórny
  • Klonowa
  • Kmicica
  • Kolejowa
  • Komandora podporucznika Bogusława Krawczyka
    wtórny
  • Komunalna
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Koziogórska
  • Kościelna
  • Krasnystawska
    wtórny
  • Krańcowa
  • Krótka
  • Kryształowa
    pochylnia
  • Księdza Józefa Dąbrowskiego
  • Księdza Ludwika Szyszki
    pochylnia
  • Księżycowa
  • Kumowska
    trzeciorzędowy
  • Kwiatowa
  • Kątek
  • L

  • Laski
  • Lazurowa
  • Legionistów
  • Leśna
  • Liliowa
  • Lipowa
    trzeciorzędowy
  • Lubelska
    wtórny
  • Ludwika Hirszfelda
  • M

  • Majdan
    trzeciorzędowy
  • Majdańska
    pochylnia
  • Majowa
  • Makowa
  • Malinowa
  • Marii Konopnickiej
    proposed
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Modra
  • Modrzewiowa
  • Morelowa
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • Młyńska
  • Męczenników Unickich
  • N

  • Nadbużańska
    tor
  • Nadbużna
  • Nadrzeczna
    pochylnia
  • Narcyzowa
  • Niecała
  • Niepodległości
    trzeciorzędowy
  • Nowoprojektowana
  • O

  • Obłonie
  • Ogrodowa
  • Okszowska
    trzeciorzędowy
  • Olchowa
  • Orzechowa
  • Osiedlowa
    trzeciorzędowy
  • P

  • Pana Wołodyjowskiego
  • Parkowa
  • Partyzantów
    trzeciorzędowy
  • Pastowień
    tor
  • Pałacowa
  • Piaski
  • Piaskowa
  • Piotra Szedla
  • Platynowa
  • Pocztowa
  • Pod Borkiem
    wtórny
  • Podgórze
    podstawowy
  • Podgrabowa
    trzeciorzędowy
  • Pogodna
  • Polna
  • Powstańców Styczniowych
    trzeciorzędowy
  • Poziomkowa
  • ppoż. 35 N.Sobibór
    tor
  • Promykowa
  • Przechodnia
  • Przemysłowa
  • Przyrodnicza ścieżka edukacyjna "Wojsławickie Wąwozy"
    chodnik
  • Pstrągowa
  • R

  • Radosna
  • rampa
    pochylnia
  • Różana
  • Robotnicza
  • Rolna
  • Rynek
  • S

  • Skrajna
  • Sokole
  • Sokolec
  • Sosnowa
  • Spacerowa
  • Spółdzielcza
  • Spokojna
  • Sportowa
    tor
  • Stanisława Staszica
  • Stanisława Wójtowicza
    trzeciorzędowy
  • Stanisława Zwierzyńskiego
  • Starosiele
    wtórny
  • Stefana Żeromskiego
  • Stodoły
  • Storczykowa
  • Strażacka
    trzeciorzędowy
  • Szczęśliwa
  • Szkolna
    trzeciorzędowy
  • Szlachecka
  • Szpitalna
    trzeciorzędowy
  • Słoneczna
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
    wtórny
  • Targowa
  • Telimeny
  • Teosińska
  • Topazowa
  • Topolowa
  • Tysiąclecia
  • U

  • Uchańska
    wtórny
  • W

  • Wapienna
  • Wesoła
  • Wełnianka
  • Wiejska
    trzeciorzędowy
  • Wierzbina
  • Wierzbowa
  • Wiklinowa
  • Wiktoryna Zaleskiego
  • Wincentego Witosa
  • Wiosenna
    trzeciorzędowy

Miejsca

Miasta

  • Rejowiec
  • Rejowiec Fabryczny
  • Siedliszcze

Miasteczka

  • Adamów
  • Adolfin
  • Aleksandrówka
  • Aleksandria Krzywowolska
  • Aleksandria Niedziałowska
  • Alojzów
  • Andrzejów
  • Annopol
  • Anusin
  • Bachus
  • Bakus-Wanda
  • Barbarówka
  • Bańkowszczyzna
  • Berdyszcze
  • Bezek
  • Bezek Dębiński
  • Bezek Kolonia
  • Białopole
  • Bielin
  • Bieniów
  • Borowo
  • Brzeziny
  • Brzeźno
  • Brzozowiec
  • Bukowa Mała
  • Bukowa Wielka
  • Busówno
  • Busówno-Kolonia
  • Busieniec
  • Buza
  • Buśno
  • Chojeniec
  • Chojeniec-Kolonia
  • Chojno Nowe Drugie
  • Chojno Nowe Pierwsze
  • Chromówka
  • Chutcze
  • Chylin
  • Chylin Mały
  • Chylin Wielki
  • Czarnołozy
  • Czechów Kąt
  • Czerniejów
  • Czułczyce
  • Czułczyce Małe
  • Czułczyce-Kolonia
  • Depułtycze Królewskie
  • Depułtycze Królewskie-Kolonia
  • Dobromyśl
  • Dobryłów
  • Dobryłówka
  • Dorohusk
  • Dorohusk-Osada
  • Dryszczów
  • Dubienka
  • Dębina
  • Elżbiecin
  • Gałęzów
  • Gdola
  • Gliny
  • Gotówka
  • Gołąb
  • Grobelki
  • Haliczany
  • Helenów
  • Henrysin
  • Hniszów
  • Holendry
  • Horeszkowice
  • Horodysko
  • Horodyszcze
  • Horodyszcze-Kolonia
  • Hredków
  • Hruszów
  • Husynne
  • Huta
  • Ignatów
  • Ignatów-Kolonia
  • Iłowa
  • Jagodne
  • Janów
  • Janówka
  • Jankowice
  • Janostrów
  • Janowica
  • Jasienica
  • Jazików
  • Józefów
  • Józefin
  • Józefin
  • Józefin koło Nowosiółek
  • Julianów
  • Kajetanówka
  • Kamienna Góra
  • Kamień
  • Kamień-Kolonia
  • Kamionka
  • Kanie
  • Kanie-Stacja
  • Karczunek
  • Karolinów

Wsie

  • Aleksandrówka
  • Aleksandria Krzywowolska Dolna
  • Aleksandria Krzywowolska Górna
  • Aleksandria Niedziałowska-Huta
  • Antonin
  • Antonin
  • Arendy
  • Banki
  • Bankowe
  • Bańkówka
  • Bażantarnia
  • Białopole-Kolonia
  • Białorzeka
  • Biedaków
  • Biedaków
  • Bilsko
  • Bogdanówka
  • Borodyska
  • Borowa
  • Borysowiec
  • Bronisławka
  • Brzezina
  • Brzezinki
  • Brzezinki
  • Brzeziny
  • Brzeźniak
  • Buda
  • Budka
  • Budzynie
  • Bukijowiec
  • Bukijowiec
  • Bukowa Mała-Kolonia
  • Bukowa Wielka Druga
  • Bukowa Wielka Pierwsza
  • Bykowe
  • Błocie
  • Cegielnia
  • Chełmska
  • Chełmska
  • Ciemniejów
  • Cyganówka
  • Cztery Słupy
  • Czworaki
  • Depułtycze
  • Derkacze
  • Dolna
  • Drugi Teresin
  • Dubienka
  • Duży Kasiłan
  • Dwór
  • Dwór
  • Dziad
  • Dziadówka
  • Dziadowica
  • Działki
  • Działki
  • Dziubany
  • Dębina
  • Dębina
  • Dębina
  • Dębinki
  • Dębowce
  • Dębowy Las
  • Folwark
  • Folwark
  • G.Majdan
  • Gajówka
  • Gajda
  • Gatyska
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Góra Blachowa
  • Góra Pudełkowa
  • Góra Łosiów
  • Góry
  • Góry
  • Glinianki
  • Gliny
  • Gliny
  • Gościniec
  • Grabowa
  • Grabowiecka
  • Grądy
  • Hniszów-Kolonia
  • Holendernia
  • Holendernia
  • Horodyszcze Kolonia
  • Hołówka
  • Huby
  • Husynne
  • Huta
  • Huta
  • Istrów
  • Izbica
  • Jacki
  • Jagodzianka
  • Jamczyny
  • Jamne

Powiaty

  • Arendowizna
  • Banki
  • Borek
  • Cegielnia
  • Cegielnia
  • Góry
  • Gruszka
  • Haliczany
  • Kątek
  • Kątek
  • Magdzinek
  • Majdan
  • Majdanek
  • Ostrowie
  • Piasek
  • Piaski
  • Podlaski
  • Podlesie
  • Popówka
  • Popówka
  • Poręb
  • Suchomiła
  • Wesołówka
  • Zofiówka

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat chełmski
mieszkańcy79573
population:date2011-12-31
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0603
typgranica
vehicle_plate_codeLCH
websitehttp://www.powiat.chelm.pl/
wikidataQ911203
wikipediapl:Powiat chełmski