Strona główna » województwo mazowieckie » powiat żuromiński

Ulice katalog - powiat żuromiński, województwo mazowieckie

Centrum administracyjne

  • Żuromin

Ulice w powiat żuromiński

  • 1

  • 1 Maja
    wtórny
  • 1-go Maja
  • 10 Lipca
  • 19 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Anastazego Kołodziejskiego
  • Andrzeja Zamoyskiego
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bagienna
  • Batalionów Chłopskich
  • Bielawska
  • Bieżuńska
    wtórny
  • Biskupa Leona Wetmańskiego
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Borek
  • Brzozowa
  • C

  • Cegielnia
  • Centralna
    trzeciorzędowy
  • Chabrowa
  • Chałupowa
  • Chełmickiego
  • Cicha
  • Czynszowa
  • D

  • Doktora Antoniego Wolskiego
  • Działkowa
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dębowa
  • Dębska
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gamy
  • Garbarzy
  • Generała Kazimierza Pułaskiego
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Glinki
  • Grunwaldzka
  • Główna
    wtórny
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
  • J

  • Jagiellońska
    wtórny
  • Jana Długosza
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
    wtórny
  • Jana Zamojskiego
  • Jasna
  • K

  • Kamionkowa
  • Karniszyn
  • Kasztanowa
  • Kasztelańska
  • Kazimierza Żbikowskiego
  • Kółkowa
  • Klary Szczęsnej
  • Klonowa
  • Komunalna
    pochylnia
  • Kosynierów
  • Koszykowa
  • Kołowa
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Krótka
  • Krzywa
  • Kręta
  • Księdza Ignacego Staniaszko
  • Księdza Jana Szostakiewicza
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Księdza Sławomira Malinowskiego
  • Kwiatowa
  • L

  • Leszczynowa
  • Leśna
    tor
  • Licealna
  • Lidzbarska
    wtórny
  • Lipowa
  • Lubowidzka
  • M

  • Macieja Rataja
  • Makowa
  • Marii Dąbrowskiej
    trzeciorzędowy
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Mazowiecka
  • Mazurska
    tor
  • Mikołaja Kopernika
    wtórny
  • Mleczarska
  • Mleczna
    trzeciorzędowy
  • Moniuszki S.
  • Morgowa
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • Mławska
    wtórny
  • Młyńska
  • N

  • Nadrzeczna
  • Nadwkrzańska
  • Nowa
    trzeciorzędowy
  • Nowe Osiedle
  • Nowy Rynek
    wtórny
  • O

  • Obwodowa
    tor
  • Ogrodowa
  • Ojców Reformatów
  • Okopowa
  • Okrężna
  • Olszewska
    trzeciorzędowy
  • Osiedlowa
  • P

  • Parafialna
  • Parkowa
    trzeciorzędowy
  • Piaskowa
  • Piastowska
  • Piwna
  • Plac 1 Maja
  • Plac Garażowy
  • Plac marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Plac Rynek
  • Plac Tadeusza Kościuszki
    trzeciorzędowy
  • Plac Wolności
  • Plac Zielony Rynek
  • Pod Lasem
    trzeciorzędowy
  • Podświętna
  • Pogodna
  • Polna
  • Poniatowska
  • Poniatowskiego
    trzeciorzędowy
  • Południowa
  • Poświętna
  • Prosta
    pochylnia
  • Przedwiośnie
  • Przemysłowa
  • Płocka
  • R

  • Racławicka
  • Różana
  • Robotnicza
  • Rondo Ziemowita IV
    trzeciorzędowy
  • Rypińska
    wtórny
  • Rzemieślnicza
  • S

  • Sadłowska
  • Sierakowo
  • Sierpecka
    trzeciorzędowy
  • Spokojna
  • Sportowa
  • Stanisława Augusta Poniatowskiego
  • Stanisława Małachowskiego
  • Stary Rynek
    wtórny
  • Stefana Batorego
  • Stefana Gołębiowskiego
  • Stefana Jaracza
  • Stefana Żeromskiego
  • Szkolna
  • Szpitalna
    trzeciorzędowy
  • Szreńska
    trzeciorzędowy
  • Szymanowskiego K.
  • Słoneczna
  • Słowiańska
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
  • Targowa
  • Tartaczna
  • Teofila Lenartowicza
  • Topolowa
  • Towarowa
  • Trakt
  • W

  • Warszawska
    trzeciorzędowy
  • Wesoła
  • Wiadrowska
    trzeciorzędowy
  • Wiatracza
  • Wiatraczna
  • Wierzbowa
  • Wilcza
  • Wincentego Witosa
  • Wiosenna
  • Wodna
  • Wrzosowa
  • Wschodnia
  • Wspólna
    trzeciorzędowy
  • Wyzwolenia
  • Władysława Broniewskiego
  • Władysława Jagiełły
    trzeciorzędowy
  • Władysława Reymonta
    trzeciorzędowy
  • Władysława Stanisława Reymonta
    trzeciorzędowy
  • Wąska
  • Z

  • Zacisze
  • Zamkowa
    trzeciorzędowy
  • Zarynek
  • Zawidzka
    wtórny
  • Zielona
  • Zwycięstwa
    wtórny
  • Zygmunta Padlewskiego
  • Zygmuntowska
  • Złota
  • Złotników
  • Ł

  • Ługowska
  • Łąkowa
    pochylnia
  • Ś

  • Świerkowa
    trzeciorzędowy
  • Świętojańska
  • Ż

  • Żurawia
    tor
  • Żuromińska

Miejsca

Miasta

  • Bieżuń
  • Lubowidz
  • Żuromin

Miasteczka

  • Adamowo
  • Antoniewo
  • Bagienice Duże
  • Bagienice Małe
  • Bagienice Nowe
  • Biały Dwór
  • Bielawy Gołuskie
  • Boguszewiec
  • Brudnice
  • Budy Koziebrodzkie
  • Bądzyn
  • Będzymin
  • Chamsk
  • Chodubka
  • Chojnowo
  • Chomęc
  • Chrapoń
  • Chrapoń
  • Chromakowo
  • Cierpigórz
  • Cieszki
  • Cyndaty
  • Dzieczewo
  • Dziwy
  • Dźwierzno
  • Dąbrówki
  • Dąbrowa
  • Dąbrowice
  • Dębówka
  • Dębsk
  • Elżbiecin
  • Felcyn
  • Franciszkowo
  • Galumin
  • Goliaty
  • Gołuszyn
  • Gościszka
  • Gościszka-Baraki
  • Gradzanowo Kościelne
  • Gutkowo
  • Głęboka
  • Huta
  • Jakubowo
  • Jasiony
  • Jonne
  • Julianowo
  • Kaleje
  • Karniszyn
  • Karniszyn-Parcele
  • Karolinowo
  • Kipichy
  • Kliczewo Duże
  • Kliczewo Małe
  • Kobyla Łąka
  • Kocewo
  • Konopaty
  • Kosewo
  • Kozielsk
  • Kozilas
  • Kruszewo
  • Krzeczanowo
  • Krzywki-Bratki
  • Kuczbork-Osada
  • Kuczbork-Wieś
  • Lisiny
  • Ludwinowo
  • Lutocin
  • Mak
  • Małocin
  • Mały Las
  • Mianowo
  • Mleczówka
  • Mojnowo
  • Myślin
  • Młudzyn
  • Nidzgora
  • Niedziałki
  • Nowa Wieś
  • Nowa Wieś
  • Nowe Budy Osieckie
  • Nowe Nadratowo
  • Nowopole
  • Obórki
  • Obręb
  • Olszewko
  • Olszewo
  • Osówka
  • Osowa
  • Osowa Drobińska
  • Osowa Krzeczanowska
  • Osowa Łaszewska
  • Ostrów
  • Parlin
  • Pełki
  • Pietrzyk
  • Pijawnia
  • Poniatowo
  • Pozga
  • Przeradz Mały
  • Przeradz Nowy
  • Przeradz Wielki

Wsie

  • Antoniewo Drugie
  • Antoniewo-Góry
  • Baśkowo (nazwa zniesiona)
  • Białe Błoto
  • Biały Dwór
  • Bidakowo
  • Borczyny
  • Borki
  • Brochocin
  • Brzuchowo
  • Budy
  • Budy Wolińskie
  • Bądzyn-Ruda
  • Chojnowo
  • Dzban
  • Dąbki
  • Goszczk
  • Grabina
  • Gradzanowo Średnie
  • Grądy
  • Gutkowo-Fije
  • Gutkowo-Wite
  • Głodowo
  • Karolewo
  • Kocewko
  • Kolonia Kuczbork
  • Kolonia Lubowidz
  • Kolonia Siemiątkowska
  • Kolonia Łaszewska
  • Kosmal
  • Kresy
  • Krukowiec
  • Kruś
  • Kuczbork-Baraki
  • Kuczbork-Glinki
  • Kuczbork-Kozielsk
  • Kurzyska
  • Kąty
  • Majdany-Leśniczówka
  • Marianówko
  • Mączki
  • Nadratowo-Bieńki
  • Niedziałki-Nowopole (nazwa zniesiona)
  • Olszyny
  • Ośniak
  • Parcele
  • Paulinowo
  • Piaski
  • Piegowo
  • Pieńki
  • Podbrzeziny
  • Psota
  • Rozwozinek
  • Rudziska
  • Runiak
  • Semborze
  • Siedliska
  • Siemiątkowo-Kosmy
  • Siemiątkowo-Siódmaczka
  • Smólnia
  • Sośnica
  • Tartak
  • Wapniska
  • Wilczy Ostrów
  • Wolany
  • Wykno
  • Zalipie
  • Łaszewo-Pieńki
  • Łopacin
  • Łysa Góra
  • Łążyn

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat żuromiński
mieszkańcy40014
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1437
typgranica
vehicle_plate_codeWZU
websitehttps://www.zuromin-powiat.pl/
wikidataQ605641
wikipediapl:Powiat żuromiński