Strona główna » województwo mazowieckie » Płock

Ulice katalog - Płock, województwo mazowieckie

Centrum administracyjne

  • Płock

Ulice w Płock

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 11. Grupy Operacyjnej Narodowych Sił Zbrojnych
    trzeciorzędowy
  • 2

  • 21 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
  • 4

  • 4 Pułku Strzelców Konnych
    trzeciorzędowy
  • 7

  • 7 Czerwca 1991 r.
    trzeciorzędowy
  • 8

  • 8 Pułku Artylerii Lekkiej
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Antoniego Roguckiego
    chodnik
  • Aleja Armii Krajowej
    trzeciorzędowy
  • Aleja Floriana Kobylińskiego
    wtórny
  • Aleja Jana Kilińskiego
    wtórny
  • Aleja Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Aleja Józefa Piłsudskiego
    wtórny
  • Aleja Pawła Nowaka
    chodnik
  • Aleja Spacerowa
    chodnik
  • Aleja Stanisława Jachowicza
    wtórny
  • Aleksandra Macieszy
  • Alojzego Stodółkiewicza
  • Andrzeja Drętkiewicza
  • Anny Jabłczyńskiej
  • Antoniego Chruściela
  • Arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego
    trzeciorzędowy
  • B

  • Bartnicza
  • Bartosza Głowackiego
  • Batalionów Chłopskich
    trzeciorzędowy
  • Batalionu „Parasol”
  • Batalionu „Zośka”
  • Benedykta Dybowskiego
  • Białowieska
  • Bielska
    wtórny
  • Bliska
  • Boczna
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Zdziarskiego
  • Borowicka
  • Boryszewska
  • Botaniczna
  • Braci Jeziorowskich
  • Browarna
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Błonie
    pochylnia
  • Błotna
  • C

  • Cedrowa
  • Chabrowa
  • Chemików
  • Chełmińska
  • Chmielna
  • Chmielowa
  • Cicha
  • Ciechomicka
    trzeciorzędowy
  • Cisowa
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czereśniowa
  • Czerwonych Kosynierów
    pochylnia
  • Czwartaków
  • D

  • Darniowa
  • DK62
    proposed
  • Dobrzykowska
    wtórny
  • Dobrzyńska
    wtórny
  • Dojazd
  • Doktora Judyma
  • Doktora Władysława Biegańskiego
  • Dolna
  • Drozdowa
  • Drzewna
  • Dworcowa
    trzeciorzędowy
  • Dywizjonu 303
  • Działkowa
  • Dziedziniec
  • Dziewiarska
    pochylnia
  • Długa
    wtórny
  • Dąbrówki
  • Dębowa
  • E

  • Edukacyjna
  • Eugeniusza Płoskiego
  • F

  • Fabryczna
  • Fabryki Maszyn Żniwnych
  • Faustyna Piaska
  • Filtrowa
  • Flisacka
  • Franciszka Dorobka
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Fryderyka Chopina
    trzeciorzędowy
  • Fryderyka Rozego
  • G

  • Gajowa
  • Górka
  • Górna
  • Góry
    trzeciorzędowy
  • gen. Stanisława Maczka
  • Generała Franciszka Kleeberga
    pochylnia
  • Generała Stanisława Grzmot-Skotnickiego
  • Generała Stanisława Sosabowskiego
  • Generała Stefana Grota-Roweckiego
  • Generała Tadeusza Kutrzeby
  • Generała Władysława Andersa
  • Gmury
  • Gościniec
    trzeciorzędowy
  • Grabówka
    trzeciorzędowy
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Grodzka
  • Gromadzka
  • Gronowa
  • Gąbińska
  • Gęsia
  • H

  • Haliny i Stefana Rutskich
  • Harcerska
    trzeciorzędowy
  • Harcerza Antolka Gradowskiego
  • Harcerza Józefa Kaczmarskiego
  • Henryka Ossowskiego
  • Henryka Sienkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Herbaciana
  • Honorowych Dawców Krwi
  • Hubalczyków
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Łukasiewicza
    trzeciorzędowy
  • Imielnicka
  • J

  • Jabłoni
  • Jakuba Chojnackiego
    pochylnia
  • Jana Bytnara
  • Jana Heweliusza
  • Jana Jakubowskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Janówek
  • Janusza Korczaka
    trzeciorzędowy
  • Jaskółcza
  • Jasna
  • Jastrzębia
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Kwiatka
    trzeciorzędowy
  • Józefa Mehoffera
  • Józefa Oksińskiego
  • Jerozolimska
  • Jerzego Pniewskiego
  • Jesienna
  • Jesionowa
  • Jeziorna
  • Jodłowa
  • Jordanowska
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Kawieckiego
  • Juliusza Słowackiego
  • Jędrzeja Śniadeckiego
  • K

  • Kacza
  • Kajetana Morykoniego
  • Kalinowa
  • Kapitańska
  • Kasztanowa
  • Kasztelańska
  • Kaszubska
  • Kazimierza Wielkiego
    trzeciorzędowy
  • Kazimierza Zalewskiego
  • Klonowa
  • Kobiałka
  • Kolegialna
    trzeciorzędowy
  • Kolejowa
    podstawowy
  • Kombatantów
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Kostrogaj
  • Kotwiczna
  • Kozia
  • Końcowa
    pochylnia
  • Kościelna
    wtórny
  • Krakówka
  • Królewiecka
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Kredytowa
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Kręta
  • Księdza Ignacego Lasockiego
  • Księdza Prałata Stefana Niedzielaka
  • Księdza Władysława Skierkowskiego
  • Kujawska
  • Kupiecka
  • Kurpiowska
  • Kutnowska
    podstawowy
  • Kwiatowa
  • Kątowa
  • L

  • Lawendowa
  • Leonida Teligi
  • Leszczynowa
  • Letnia
  • Leśna
  • Lipowa
  • Lisia
  • Liściasta
  • Lokalna
  • Lotników
  • Lubuska
    tor

Miejsca

Główne miasta

  • Płock

Wsie

  • Boryszewo
  • Grabówka
  • Tokary

Powiaty

  • Powsino

Peryferie

  • Radziwie

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwaPłock
mieszkańcy122815
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html Tabela07.xls
teryt:terc1462
typgranica
vehicle_plate_codeWP
wikidataQ104725
wikipediapl:Płock
Miejsce tagi
nazwaPłock
typu miejsceGłówne miasta
name:dePlock
name:jaプウォツク
name:ltPlockas
name:mkПлоцк
name:plPłock
name:ruПлоцк
name:ukПлоцьк
teryt:rm96
wikidataQ104725
wikipediapl:Płock
mieszkańcy122815
teryt:simc0968687
teryt:terc1462011
alt_name:dePlotzk;Plozk
addr:postcode09-400
teryt:stan_na2009-01-01
teryt:updated_byteryt2osm combine.py v. 49
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/powierzchnia-i-ludnosc-w-przekroju-terytorialnym-w-2014-r-, 7, 11.html