Trasa autobusu 689 - PKS Gdynia 689: Wejherowo Dworzec Autobusowy - Białogóra - PKS Gdynia
Przystanki autobusowe
- 1 - Wejherowo Przemysłowa 01
- 2 - Wejherowo Urząd Pracy 01 n/ż
- 3 - Wejherowo Tartaczna MZK n/ż 01
- 4 - Bolszewo Zamostna - Kościół 01
- 5 - Bolszewo Zamostna - OSP 01
- 6 - Bolszewo Leszczynowa 01
- 7 - Bolszewo Słowackiego 01
- 8 - Bolszewo Paradyż 01 n/ż
- 9 - Góra Szeroka 01 n/ż
- 10 - Kniewo
- 11 - Rybska Karczma
- 12 - Rybno Rondo I
- 13 - Nadole Os. Na Stoku
- 14 - Brzyno
- 15 - Wierzchucino Kościół
- 16 - Wierzchucino
- 17 - Słuchowo Skrzyżowanie
- 18 - Górczyn
- 19 - Białogóra
- 20 - Opalino
- 21 - Czymanowo Elektrownia
- 22 - Czymanowo Jeziorna
- 23 - Nadole
- 24 - Rybno
- 25 - Zamostne Wybudowanie
- 26 - Prusewo
- 27 - Góra Szeroka 01 n/ż