Trasa autobusu 673 - PKS Gdynia 673: Leśno, Leśna - Wejherowo Tartaczna MZK - PKS Gdynia
Przystanki autobusowe
- 1 - Leśno, Leśna
- 2 - Kowalewo
- 3 - Kowalewo, Letnia
- 4 - Jeleńska Huta
- 5 - Szemudzka Huta
- 6 - Szemud
- 7 - Szemud, Czarna Dąbrowa
- 8 - Przetoczyno
- 9 - Sopieszyno, Pełcznica
- 10 - Sopieszyno
- 11 - Biała
- 12 - Wejherowo Marynarki Wojennej 01
- 13 - Wejherowo Starostwo Powiatowe 01
- 14 - Wejherowo Dworzec PKP 02
- 15 - Wejherowo Urząd Pracy 01 n/ż
- 16 - Wejherowo Tartaczna MZK n/ż 01
- 17 - Szemud
- 18 - Sopieszyno
- 19 - Szemud