Trasa autobusu 860 - 860: Gaj (pętla) → Święta Katarzyna - stacja - Siechnicka Komunikacja Publiczna
Przystanki autobusowe
- 1 - Morwowa
- 2 - Bardzka (Cmentarz)
- 3 - Buforowa – Rondo
- 4 - Jagodzińska
- 5 - Vivaldiego
- 6 - Iwiny – Rondo
- 7 -
- 8 - Żerniki Wr. – Kolejowa
- 9 - Smardzów – Reja
- 10 - Św. Katarzyna – Parkowa
- 11 - Św. Katarzyna – Żernicka
- 12 - Św. Katarzyna – Główna
- 13 - Św. Katarzyna - stacja
- 14 - Gaj – pętla
- 15 - Malinowskiego
- 16 - Jagodzińska
- 17 - Kajdasza
- 18 - Vivaldiego
- 19 - Biestrzyków (skrzyżowanie)
- 20 - Św. Katarzyna - stacja