Trasa autobusu 625 - 625 Będzin Kościuszki - Mierzęcice - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Przystanki autobusowe
- 1 - Będzin Kościuszki
- 2 - Będzin 11 Listopada
- 3 - Będzin Stadion
- 4 - Będzin Muzeum
- 5 - Będzin Brzozowicka n/ż
- 6 - Łagisza Elektrownia
- 7 - Łagisza Poczta
- 8 - Łagisza Osiedle Awaryjne
- 9 - Łagisza Pokoju n/ż
- 10 - Sarnów Główna
- 11 -
- 12 - Wojkowice Kościelne Szkoła
- 13 - Marcinków n/ż
- 14 - Marcinków Przeczycka n/ż
- 15 - Marcinków I
- 16 - Przeczyce Remiza
- 17 - Przeczyce Przystań
- 18 - Przeczyce Targowa
- 19 - Przeczyce Posesja 105
- 20 - Targoszyce Kościelna
- 21 - Sadowie OSP
- 22 - Zawada
- 23 - Nowa Wieś Remiza
- 24 - Nowa Wieś
- 25 - Nowa Wieś Skrzyżowanie
- 26 - Mierzęcice Osiedle
- 27 - Mierzęcice Magazyny
- 28 -
- 29 - Goląszka Autostrada n/ż
- 30 - Łagisza Poczta
- 31 - Łagisza Elektrownia
- 32 - Będzin Brzozowicka n/ż
- 33 - Będzin Targowisko
- 34 - Będzin Rondo
- 35 - Będzin Stadion
- 36 - Będzin 11 Listopada
- 37 - Będzin Dworzec PKP