Trasa autobusu 617N - 617N Gliwice Zajezdnia - Helenka ELZAB - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Przystanki autobusowe
- 1 - Gliwice Zajezdnia
- 2 - Maciejów Kondratowicza
- 3 - Maciejów Pestalozziego
- 4 - Zabrze Grunwaldzka
- 5 - Zabrze Franciszkańska Kościół
- 6 - Zabrze Chełmońskiego
- 7 - Zabrze Goethego
- 8 - Zabrze Plac Teatralny
- 9 - Zabrze Gdańska
- 10 - Zabrze Multikino
- 11 - Zabrze Aleja Korfantego
- 12 - Osiedle Kopernika Bruno
- 13 - Osiedle Kopernika Heweliusza
- 14 - Mikulczyce Nowodworska
- 15 - Mikulczyce 11 Listopada
- 16 - Mikulczyce Moniuszki Przychodnia
- 17 - Mikulczyce Chopina
- 18 - Mikulczyce Tarnopolska
- 19 - Mikulczyce Plac Kroczka
- 20 - Grzybowice Magazynowa
- 21 - Grzybowice Bumar
- 22 - Grzybowice Witosa
- 23 - Grzybowice Zakład Energetyczny [nż]
- 24 - Wieszowa Waldhof
- 25 - Rokitnica Grzybowska
- 26 - Rokitnica Budowlana
- 27 - Rokitnica Ośrodek Zdrowia
- 28 - Rokitnica Pomorska
- 29 - Rokitnica Śląski Uniwersytet Med.
- 30 - Helenka PCK
- 31 - Helenka Kościół
- 32 - Helenka ELZAB