Trasa autobusu 43 - 43 Wojkowice Fabryczna - Katowice Plac Wolności - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Przystanki autobusowe
- 1 - Wojkowice Fabryczna
- 2 - Wojkowice Fabryczna
- 3 - Wojkowice Ośrodek Zdrowia [nż]
- 4 - Wojkowice Giełda
- 5 - Wojkowice Kościół
- 6 - Wojkowice Łęg
- 7 - Grodziec Kopalnia
- 8 - Grodziec Poczta
- 9 - Grodziec Kościół
- 10 - Grodziec Remiza
- 11 - Grodziec Południowa [nż]
- 12 - Czeladź Grodziecka [nż]
- 13 - Czeladź Zespół Szkół
- 14 - Czeladź Stare Miasto
- 15 - Czeladź Staszica
- 16 - Czeladź Wylewy [nż]
- 17 - Bańgów Strefa
- 18 - Bańgów Zachodnia
- 19 - Bańgów Przychodnia [nż]
- 20 - Bańgów Krupanka
- 21 - Siemianowice Strzelnica [nż]
- 22 - Siemianowice Urząd Skarbowy [nż]
- 23 - Siemianowice Śląska
- 24 - Siemianowice Plac Skargi
- 25 - Osiedle Tuwima Lipowa
- 26 - Osiedle Tuwima Poradnia
- 27 - Osiedle Tuwima Grabowa
- 28 - Wełnowiec Plac Alfreda
- 29 - Wełnowiec Gnieźnieńska
- 30 - Koszutka Słoneczna
- 31 - Koszutka Morcinka
- 32 - Katowice Chorzowska
- 33 - Katowice Sokolska
- 34 - Katowice Plac Wolności