Trasa autobusu 185 - 185 Brzeziny Śląskie Harcerska - Osiedle Wieczorka Dworzec - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Przystanki autobusowe
- 1 - Brzeziny Śląskie Harcerska
- 2 - Brzeziny Śląskie Stare Osiedle
- 3 - Brzeziny Śląskie Skrzyżowanie
- 4 - Brzeziny Śląskie
- 5 - Brzeziny Śląskie Bednorza [nż]
- 6 - Osiedle Powstańców
- 7 - Osiedle Powstańców Pawilon Handlowy
- 8 - Osiedle Powstańców Parking
- 9 - Kamień Kościół
- 10 - Kamień
- 11 - Brzozowice
- 12 - Brzozowice Reymonta [nż]
- 13 - Szarlej Osiedle Sowińskiego
- 14 - Szarlej Wyszyńskiego
- 15 - Szarlej Poczta
- 16 - Piekary Kopalnia
- 17 - Piekary Technoszczot
- 18 - Osiedle Wieczorka Konstytucji 3 Maja
- 19 - Osiedle Wieczorka Dworzec