Trasa autobusu 165 - 165 Osiedle Tysiąclecia Pętla - Obroki Elkop - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Przystanki autobusowe
- 1 -
- 2 - Klimzowiec Wojska Polskiego
- 3 - Klimzowiec Gałeczki
- 4 - Chorzów Młodzieżowa
- 5 - Chorzów Rynek
- 6 - Chorzów Metalowców
- 7 - Chorzów Krzyżowa
- 8 - Chorzów Mariańska
- 9 - Chorzów Opolska
- 10 - Chorzów Składowa
- 11 - Chorzów Wodociągi
- 12 - Chorzów Centrum Edukacji
- 13 - Chorzów Raciborska
- 14 - Chorzów Strzelców Bytomskich
- 15 - Chorzów Cmentarna
- 16 - Chorzów Dom Działkowca
- 17 - Klimzowiec Racławicka
- 18 - Chorzów Batory Dworzec PKP
- 19 - Chorzów Batory 16 Lipca
- 20 - Chorzów Batory Plac Nowary
- 21 - Chorzów Batory Kaliny
- 22 - Chorzów Batory Graniczna
- 23 - Chorzów Batory Czempiela
- 24 - Chorzów Batory Pętla
- 25 - Chorzów Batory Klonowa
- 26 - Chorzów Batory Rondo Gębały
- 27 - Chorzów Batory Szyb Kleofas [nż]
- 28 - Chorzów Batory Szyb Kleofas n/ż
- 29 - Osiedle Witosa Droga Kochłowicka
- 30 - Osiedle Witosa Centrum
- 31 - Osiedle Witosa II
- 32 - Obroki Dulęby
- 33 - Obroki Hale Targowe
- 34 - Obroki Elkop